piątek, 13 grudnia 2013

High Five! - Książki, które chcę dostać pod choinkę!


HIGH FIVE! to nowa akcja, w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci, itp...

Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej blogerów, jak i blogerzy czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami. Dziś pokażę wam książki, które chciałabym znaleźć pod choinką.


 "Władca pierścieni. Drużyna pierścienia" - John R.R. Tolkien

      Chciałabym otrzymać właśnie to konkretne wydanie, ponieważ w prezencie ślubnym z mężem dostaliśmy trzecią część trylogii w tym przepięknym wydaniu. Chciałabym w końcu zebrać cały komplet.

 "Tajemnica Diabelskiego kręgu" - Anna Kańtoch

   Wydawnictwo Uroboros słynie ze swoich klimatycznych okładek. Ta jest jedną z wielu moich must have. Myślę, że i powieść jest świetna. Zbiera dobre recenzje. Chciałabym..Chciała... :-)
 "Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata" - Kacper Godycki-Ćwirko

      Jakiś czas temu na onet.pl natknęłam się na artykuł w którym znajdowały się fragmenty tej książki. Tak mnie zaintrygowały, że zapałałam niesamowitą chęcią posiadania tej książki. Jeśli nawet nie znajdę jej pod choinką, prędzej czy później dostanę ją w swoje ręce.
 "Pisane szkarłatem" - Anne Bishop

     Kolejna pozycja, która zbiera dobre recenzje. No i piękna okładka! Czego chcieć więcej? O pisarce także słyszałam wiele dobrego, dlatego to też prędzej czy później znajdzie się na mojej półce.
"Druga szansa" - Katarzyna Berenika Miszczuk

Kolejne okładkowe arcydzieło od Uroboros. Jest ona tak klimatyczna, że nawet nie mam żadnych wątpliwości iż to, co się pod nią znajduje na pewno mnie nie rozczaruje.


A co wy byście chcieli znaleźć pod choinką?
 

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez