czwartek, 6 października 2016

4 Urodziny Bloga a ja zupełnie o tym zapomniałam!


     
                            Żródło
     O mamo! Jak ten czas leci! Tak, dobrze czytacie - Czwartego października 2012 roku napisałam pierwszy post na blogu. Wiele się rzeczy zdarzyło przez te cztery lata. Wiele zmian zaszło w moim życiu. Jednak miłość do książek jest ciągle taka sama - gorąca i nieustająca. No, może trochę gust mi się poszerzył o większą liczbę gatunków, które czytam :-) Ale uważam to za wielki pozytyw. 
    Do tej pory nie informowałam o urodzinach bloga, ale czwórka to taka śliczna liczba. Dlatego też z tej okazji postaram się w najbliższym czasie przygotować dla Was, moi drodzy czytelnicy, konkurs. Nie spodziewajcie się książek nowych. Powiem szczerze, że wszystkie które będę chciała Wam podarować są pozycjami czytanymi. Nie współpracuję z rzeszą wydawnictw, więc nie liczcie też na jakieś nowości. Ale mam nadzieję, że chociaż ktoś z Was znajdzie coś dla siebie. 
      Nie będę robić żadnych podsumowań z racji urodzin. To według mnie bez sensu. Sami widzicie, że wiele postów na blogu się nie ukazało, ale staram się mimo wszystko nie zaniedbywać go i od czasu do czasu coś napisać. Mam do Was, czytelnicy kochani, prośbę. Proszę, dajcie znać w komentarzach o czym chcielibyście czytać na blogu. Póki co skupiam się na recenzjach. Ale może chcielibyście poznać moje zdanie na jakiś temat, albo jakąś TOP10? Rzucajcie pomysły :)
   A post na temat konkursu postaram się umieścić niebawem. Tak więc wyczekujcie!
A ja idę świętować :)
P.S. 4 zaczęłam prowadzić bloga, a także w czwartym dniu miesiąca urodziło się moje szczęście Emilka. To znak! ;-)
 

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez