piątek, 14 czerwca 2013

[Rozmawiajmy] Literackie tagi


Dzień dobry!
Dzisiejszy post powstał w ramach projektu Rozmawiajmy. Co jakiś czas na tym blogu pojawiają się wyzwania, które dotyczą tematów książkowych.
Aktualnie naszym zadaniem jest wybranie kilku tagów książek, na które zwracamy uwagę przy wyborze konkretnej książki. Ja mam takich kilka (naście). ;) Ale wybrałam najbliższe memu sercu. Co prawda nie wszystkie tutaj wymienione książki miałam okazję czytać, ale bardzo bym chciała je dostać w swoje łapki. Zwłaszcza te, dotyczące fotografii. Teraz jestem na etapie nauki podstaw i wszelka literatura tego typu jest dla mnie ważna. Niestety mam ograniczony dostęp do tych książek. Nie są one niestety tanie.

No to chyba tyle, przejdźmy do konkretów:


Tag - fotografia

Tag - fantastyka/fantasy

Tag - Szwecja

Tag - mitologia

Tag - thriller medyczny

Tag- Holocaust/ Holokaust


2 komentarze:

Katie -Niepoprawna Romantyczka on 14 czerwca 2013 14:51 pisze...

zgadzam się ze wszystkimi pozycjami z tagu Mitologia :)Co do holocaustu polecam "Zdążyc przed Panem Bogiem", poruszające świadectwo Marka Edelmana.

Sylwuch on 14 czerwca 2013 21:59 pisze...

Tak jak już pisałam na stronie projektu - tematyka Holakustu również mnie interesuje. Natomiast nie czytałam żadnego thrilleru medycznego, ale mam zamiar zrobić to, bo kusi mnie ten gatunek. :)

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. :-)

 

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez