piątek, 4 października 2013

Pierwsze urodziny bloga!


   Tak! To właśnie dokładnie rok temu dodałam pierwszy post na Książkowej Manii! Zleciało bardzo szybko!


     Dużo się działo w moim życiu w ciągu tych trzystu sześćdziesięciu pięciu dni. I w życiu osobistym i w tym blogowym. Wyszłam za mąż - to chyba jest największa i chyba jedna z najważniejszych zmian w moim całym życiu. Ale nie o tym. 


    Skoro to blog, to uraczę was statystykami. :) Ale nie będzie tego dużo.
- W ciągu tego roku mój blog został wyświetlony ponad 10.800 razy! Czy to dużo? Nie wiem jak dla innych blogerów, ale jak dla mnie to jest jest naprawdę sporo. Nie spodziewałam się tego. Dziękuję Wam za to, moi drodzy czytelnicy.
      
- Przez rok opublikowałam na blogu 102 posty, z czego 46 to recenzje. No, powiedzmy, że ujdzie w tłumie ;-) Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie ich więcej. 

-Nawiązałam współpracę z kilkoma wydawnictwami - część przesyła propozycje recenzyjne systematycznie, z częścią była to tylko jednorazowa współpraca. Nie z mojej inicjatywy. Być może moje recenzje są jeszcze zbyt słabe, aby na stałe z nimi współpracować. Aczkolwiek bardzo bym chciała. No ale trudno. W każdym razie mam co czytać.

- Książkowa mania doczekała się Fan Page na Facebooku  Na razie jest 67 fanów, mam nadzieję, że z czasem będzie więcej.

- Nawiązałam współpracę z portalem dużeka.pl 

- Przez bloggera obserwuje mnie (podobno) 93 osoby, w kręgach na Google + - 164. 

Mówiłam, że dużo tego nie będzie? :)


Na koniec postu trochę o planach na ten rok. Nie będę brała wielu nowych książek do recenzji. Mam ponad 150 książek w biblioteczce, które czekają aż po nie sięgnę. I właśnie ten mój skarb książkowy będzie absorbował. Drugim moim zamierzeniem jest kupować tylko te książki, których mi brakuje do zebrania całej serii. 

Dziękuję Wam, drodzy czytelnicy, że jesteście ze mną. Że chce się wam czytać moje wypociny. To naprawdę dużo dla mnie znaczy! Mam nadzieję, że będziecie ze mną przez kolejny rok.

P.S. W tym roku z okazji urodzin żadnego konkursu nie będzie, ale mam nadzieję, że na drugie urodziny uda mi się coś zorganizować. 

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez