poniedziałek, 18 marca 2013

Moja biblioteczka, Nowe nabytki i stosik :)


Dzień dobry!
I znowu mamy poniedziałek. Weekend minął, jak z bicza strzelił. Udało mi się skończyć "Intruza" Stephenie Meyer, "Anię z Avonlea" L.M.Montgomery i jestem w połowie czytania "Kobiet Kaddafiego" Annick Cojean. Tak więc można spodziewać się w najbliższym czasie kilka recenzji ode mnie. :)
W weekend także znalazłam chwilę,żeby porządnie obfotografować biblioteczkę. I o tym będzie dzisiejszy post. W zeszłym tygodniu nabyłam 7 książek, z czego bardzo się cieszę :) Dawno żadnych nie kupowałam. 

Na początek zakupione książki

Od góry
1.2.3. "Trylogia Czarnego Maga" - Trudi Canavan -zakupione na allegro. Doprawdy nie wiem czemu jest taka awersja do wydań kieszonkowych. Mnie, przynajmniej to od Galerii Książki przypadło do gustu.
4. "Pan Potwór" Dan Wells - zakupione w księgarni KUMIKO.pl - polecam! fajne promocje można znaleźć.
5. "Z ciemnością jej do twarzy" - Kelly Keaton-jak wyżej
6. "Dotyk Julii" - Tahereh Mafi- jak wyżej
7. "Otchłań. W potrzasku"-Alexander Gordon Smith - jak wyżej :)


A teraz czas na zdjęcia całej biblioteczki i poszczególnych półek. Mam nadzieję,że z czasem będzie się powiększać.Na koniec książki, które czekają w kolejce do czytania.

1. "Opowiadania wybrane" Tadeusza Borowskiego
2. "Przeżyłam Oświęcim" - Krystyna Żywulska
3. "Dzikie białko" -Joanna Chmielewska
4. "Lesio" -Joanna Chmielewska
5."Czarnobylska modlitwa" - Swietlana Aleksiejewicz - (nie wiem czy przeczytam tę książkę, bo jej tematyka średnio mnie interesuje. No ale może się zdecyduję)
6. "Kobiety Kaddafiego" - Annick Cojean - właśnie czytam

W najbliższym czasie możecie spodziewać się recenzji "Intruza".

P.S Jeśli ktoś chciałby obejrzeć więcej zdjęć z mojej podróży do Szwecji to informuję,że zrobiłam aktualizację posta. Zapraszam Tutaj ;)

 

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez