czwartek, 14 listopada 2013

High Five! - Aktorzy w ekranizacji książkiHIGH FIVE! to nowa akcja, w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci, itp... Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej blogerów, jak i blogerzy czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami. 

Dziś na tapecie aktorzy idealni do ekranizacji wybranej książki. Ja wybrałam powieść, którą kilka dni temu skończyłam czytać i mam ciągle na żywo ją w pamięci. Tą książką jest:"Wybrani" C.J. Daugherty

 Emma Stone jako Allie Sheridan
Jedna z dość rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Myślę, że idealnie sprawdziłaby się w roli zbuntowanej Allie.

Alex Pettyfer jako Carter West 
Znany z filmu "Jestem numerem Cztery". Wybierając go, brałam pod uwagę wygląd zewnętrzny. Jeszcze w tej roli ewentualnie widziałabym Haydena Christensena. Ale chyba jednak Alex lepiej mi pasuje w tej roli.
Jonathan Rhys Meyers jako Sylvain
Tego pana, myślę, przedstawiać nie trzeba. Ostatnio grał rolę Valentine`a w "Miasto kości" i poszło mu dobrze. Jego wygląd kojarzy mi się z czymś mrocznym. Sylvain też nam się pokazał w "Wybranych" od tej niezbyt dobrej strony. Akurat tutaj nie miałam żadnej wątpliwości kogo obsadzić.


Julia Stiles jako Jo
Bardzo lubię tę aktorkę. Większość filmów, w jakich grała przypadła mi do gustu. Były to role różnorodne i wydaje mi się, że na pewno odnalazłaby się także we wcieleniu niezrównoważonej Jo. :-)

Jodie Foster jako Isabelle
W przypadku roli Isabelle także miałam mały problem. Myślałam nad Milą Jovovich i Angeliną Jolie, ale w końcu padło na Jodie. Bardzo szanuję tę aktorkę i podziwiam. A kogo wy obsadzilibyście ? Jestem ciekawa waszych typów. :)

****************************************************


P.S. Przypominam i zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie na moim blogu.
                                                           


3 komentarze:

Wioleta Sadowska on 14 listopada 2013 12:40 pisze...

Nie czytałam książki, więc nie mogę wypowiedzieć się w tym temacie.

lady Mona on 15 listopada 2013 18:33 pisze...

Julie Stiles kojarze z "Dextera", książki nie czytałam, ale sądzę, że w roli osoby niezrównoważonej wypadłaby nieźle. ;) Jonathan Rhys Meyers gra ostatnio w "Draculi" tytułową postać i tam mi się podoba, jako Valentine tak średnio...

Zaczytana mama, czyli ex libris Marty on 16 listopada 2013 21:27 pisze...

Powieści nie czytałam więc trudno mi się wypowiadać, ale Emma jest dobrą aktorką, więc pasuje do wielu ról :)

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. :-)

 

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez