czwartek, 30 maja 2013

Dzień 30 - Autor, którego wszystkie książki czytasz


Andrzej Pilipiuk
Uwielbiam styl Andrzeja Pilipiuka. No, może oprócz "Wampira z M-3", ale uznajmy to jako wypadek przy pracy. Mam chyba większość jego powieści w biblioteczce. Co prawda przyznam się bez bicia, że jeszcze nie wszystkie czytałam, ale na pewno to zrobię! Dlatego też śmiało mogę umieścić go w dniu dzisiejszym. 
Seria o Jakubie Wędrowyczu dostarczyła mi wiele radości. Mam nadzieję, że kolejne pozycje mojego ulubionego pisarza polskiego także mnie nie rozczarują.********************************************************************************Maja Lidia Kossakowska 
Kolejną pisarką, której wszystkie książki czytam ( to znaczy w moim przypadku na dzień dzisiejszy kupuję) jest Maja Lidia Kossakowska. Zaczęło się od "Siewcy wiatru", potem była "Ruda Sfora", "Żarna Niebios" i "Zakon Krańca świata". Świetne książki! Większość mam w swojej biblioteczce. 
A na swoją kolej czeka "Zbieracz burz" :-)

3 komentarze:

Wiedźma on 30 maja 2013 16:21 pisze...

Ja tak mam z Piekarą :) i Ćwiekiem. Tych dwu panów uwielbiam :) Kossakowskiej mam na półce trzy książki "Siewcę wiatru" i dwa tomy "Zbieracza burz" - wszystkie nie przeczytane jeszcze :)

Anna W on 30 maja 2013 17:40 pisze...

Uwielbiam Pilipiuka! Wędrowycz jest niesamowity, ale 'pojedyncze' książki są równie nieprzewidywalne :)

Anna Flasza-Szydlik on 30 maja 2013 19:15 pisze...

Akurat tę dwójkę lubię wybiórczo- Kossakowskiej uwielbiam opowiadania, przez powieści nie mogę się przebić. Pilipiuka nie mogę czytać dwa razy, za pierwszym jest wszystko ok, za drugim zupełnie mi się nie podoba.
Ale ja dziwna jestem.

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś, zostaw po sobie ślad. :-)

 

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez