poniedziałek, 13 maja 2013

Trochę inna odsłona Konkursu Liebster Award


     Jakiś czas temu mój blog został nominowany do konkursu "Liebster Award" przez Anikę. Miałam zamiar nie brać udziału zbyt często w takich akcjach co by nie przeginać. Ale odsłona tego konkursu, proponowana przez Anikę mnie zaciekawiła i dlatego postanowiłam wziąć udział w zabawie. :) Dziękuję za nominację tak w ogóle. 

Jako nominowana muszę spełnić kilka zadań. Do tej pory osoby, wytypowane do nagrody musiały odpowiedzieć na kilka pytań.
Anika zmienia zasady: 
- odwiedziny blogów wszystkich pozostałych nominowanych
- o każdym z blogów napisać coś pozytywnego.
- odpowiedź na pytanie: Czy nominując kolejne blogi wybierzesz tradycyjną metodę czy tę zmodyfikowaną przeze mnie. 
Od razu odpowiedziałam, że wersja Aniki mi odpowiada.
Zaczynamy: 
Blogi odwiedziłam, pooglądałam. Teraz conieco napiszę o każdym z nich.

1. Ladaco - Świetny blog o fotografii! Na pewno często będę tam zaglądać. Moja zabawa z fotografią się zaczyna dopiero i myślę, że mogę się wiele nauczyć od Kkokosza. Zwłaszcza podobają mi się posty o Cyfrowej Ciemni. Sama korzystam z Lightrooma i nie wszystkie funkcje tego programu poznałam. 
2. Los Caramelos - Prezentacja ślicznych rękodzieł. Bransoletki, kolczyki, naszyjniki. Eh, sama chciałabym mieć taki zmysł estetyczny. Poza tym, książki, przepisy czyli to co mnie bardzo interesuje. Już widzę kilka przepisów z których sama chętnie skorzystam.  
3. Prawą nogą wstawanie - Autorka bloga prezentuje interesujące grafiki i rysunki, które czasami dają do myślenia. Ciekawe, na pewno jeszcze tam zajrzę. 
4. Co dziś zrobiłam dla siebie i swojego rozwoju? - Trudno mi coś powiedzieć dobrego na temat tego bloga, bo ostatnia notka jest 19 kwietnia. Widzę rzadko publikowane posty są. Tytuł bloga mnie zaciekawił. Często szukam blogów na temat samorozwoju i miałam nadzieję, że ten też dołączy do grona często odwiedzanych, no ale sama nie wiem. Trochę nie moje klimaty. ;)
5. Domowy zawrót głowy -  Na tym blogu też dawno nie było aktualizacji. Aczkolwiek posty organizacyjne mnie zaciekawiły. Szkoda, że autorka nie kontynuje pisania. 
6. Noc majowa - Ciekawy blog z pomysłami na zrobienie coś z niczego. 
7. Przynudzam - Bardzo zabawny blog o życiu :)
8. Moje zakamarki - Przepiękne zdjęcia! Ach, jak ja chciałabym umieć robić takie fotografie. 
9. Agregator Blogów Przyrodniczych - Muszę przyznać ciekawa baza blogów. Znalazłam kilka, które zacznę obserwować.
10. Blog miesiąca - Bardzo fajny sposób na promocję blogów wartych uwagi. 

Moje nominacje:
Nie będę wymieniać blogów nominowanych. Musiałabym wszystkie, które obserwuję ;)
Za to zapraszam każdego chętnego do zabawy.  

Copyright © 2008 Green Scrapbook Diary Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez